Gabloty, Witryny, Tablice - Centrum Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

W naszej fabryce istnieje możliwość zlecenia potykaczy reklamowych jednostronnych albo potykaczy reklamowych dwustronnych, z czego potykacze jednostronne nadzwyczaj sprawdzają się jako witryna do ukazywania różnorakich materiałów reklamowych. Generalnie oba warianty potykaczy w pełni sprawdzają się jako tablice do demonstrowania przeróżnych materiałów reklamowych, plakatów, ulotek jednakowoż ogłoszeń. Jesteśmy pionierem na polskim rynku w zakresie produkcji aluminiowych, szklanych i drewnianych gablot ogłoszeniowych, witryn informacyjnych, potykaczy (stojaków) reklamowych oraz tablic ogłoszeniowych/informacyjnych.

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu robimy potykacze reklamowe najwyższej jakości, wyróżniające się wytrzymałością oraz solidnością. Wykwalifikowani inżynierowie z wydziału technicznego zabiegają o wysoką jakość robionych potykaczy reklamowych, zaś doświadczeni handlowcy są w stanie zawodowo doradzić Państwu w właściwym wyborze. Przy produkcji potykaczy reklamowych wykorzystujemy nowoczesne maszyny o najwyższym standardzie producentów europejskich. Posiadamy spore możliwości produkcyjne - odpowiednia kadra oraz park maszynowy zapewnia szybką realizację zamówień. Posiadamy ubezpieczenie organizacji od odpowiedzialności cywilnej wielkości 1 000 000 zł. 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną a także hurtową oferując przy tym atrakcyjne ceny. Nasze działanie polega na bezpośredniej wytwórczości potykaczy reklamowych oraz podobnych towarów. Chętnie wykonujemy hurtowe zlecenia - nie straszne nam wyprodukowanie ogromnej ilości potykaczy reklamowych w krótkim czasie. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z certyfikowanych komponentów, spełniających wysokie normy bezpieczeństwa, wskutek tego idealnie nadają się do stosowania również w miejscach narażonych na częstszy kontakt z dziećmi. Utworzone przez nas potykacze reklamowe gwarantują wysoką jakość tudzież trwałość. Każdego roku notujemy pomnożenie zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co świadczy, że nasze produkty stają się coraz bardziej powszechne. Wszelako naszymi głównymi klientami są szkoły, kościoły oraz urzędy. Proponujemy ponad 180 różnorodnego rodzaju gablot, tablic, witryn i potykaczy reklamowych.

Zachęcamy do skorzystania z infolinii, gdzie konsultant pomoże dobrać produkt spełniający oczekiwania. Rozumiemy, że katalog produktów potykaczy reklamowych ukazanych na naszej stronie jest bardzo obszerny, a przez to wybór może okazać się nieco trudny - toteż też służymy gratisową pomocą w adekwatnym wyborze. W produkcji naszych potykaczy dbamy o każdy szczegół, wykonujemy je z ogromną starannością by zdołały odpowiednio pełnić swoje funkcje. Nasze potykacze przed sprzedażą przechodzą szczegółowy proces weryfikacji. Tym sposobem dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Zaintrygowanym odbiorcom oferujemy gratisową a także szybką wycenę - nawet w 15 minut! Nie jest nam straszne doprowadzić do końca zamówienia idące w setki potykaczy reklamowych i witryn w paręnaście dni. Dzięki własnej flocie aut dostawczych, możemy osobiście doręczyć nasze potykacze reklamowe do interesanta, a także odpowiednio zamontować je w umownym położeniu. Pokaźne zlecenia na potykacze, witryny i tablice wykonujemy optymalnie w 14 dni. W wypadku potykaczy jest to najczęściej maksymalnie 7 dni. Proponujemy naszym klientom dostawę nawet w 24h przy pośrednictwie kuriera. Niezmienność tudzież rzetelność stworzenia to wciąż niektóre cechy opisujące nasze potykacze. Z ogromną precyzją robimy potykacze, gabloty, witryny, tudzież tablice.

Świadczymy dodatkowo montaż zakupionych potykaczy reklamowych bezpośrednio w miejscu określonym przez klienta. Wykonujemy potykacz reklamowy na zamówienie według uznanych wymiarów przez Klienta. Nasza spółka przeprowadza niestandardowe zamówienia, w następstwie tego istnieje możliwość zamówienia potykaczy reklamowych na samowolny wymiar. Nasze wyroby aluminiowe charakteryzują się nie tylko wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem, jednak przede wszystkim zwiększoną trwałością na warunki atmosferyczne. Proponowane przez nas potykacze są produktami solidnymi i niepomiernie trwałymi, a w dodatku są w niskich cenach.

CENTRUM GABLOT Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

tel. +48 530 505 303