Gabloty, Witryny, Tablice - Centrum Gabloty Gabloty ekspozycyjne i sklepowe Gabloty sklepowe

Gabloty sklepowe

Jesteśmy fabrykantem gablot sklepowych, tablic, witryn ogłoszeniowych, informacyjnych, reklamowych, wystawowych, aluminiowych tudzież drewnianych. Gabloty sklepowe robimy w sposób nowoczesny, z budulców najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych (srebrny-mat) albo malowanych proszkowo na którykolwiek kolor RAL składając następnie gabloty w sposób systemowo. Dno gabloty, tablicy, witryny może być z płyty magnetycznej biały-mat, ocynkowana, malowana proszkowo czy też opcjonalny kolor RAL.

Oferujemy gabloty sklepowe o różnorodnej grubości, do zastosowania wewnątrz jak i zewnątrz (dodatkowo uszczelniana), na ścianie czy też na słupkach. Gabloty sklepowe 60mm oraz grubsze zdołają posiadać podświetlenie tudzież teleskopy do utrzymania przed spadnięciem drzwi gabloty. Jesteśmy jedną z nielicznych firm produkujących także z litego drewna sosnowego. Nasze gabloty sklepowe, witryny, tablice ogłoszeniowe idealnie pasują do sklepów, które pragną unikatowo zaprezentować swoje produkty. Na życzenie klienta wykonujemy jakąkolwiek odmianę naszej produkcji w opcjonalnym formacie, nie podany w naszej ofercie STANDARD. Nasze działanie polega na bezpośredniej fabrykacji gablot a także podobnych towarów. 

Gablota sklepowa-ekspozycyjna 03-WS13-QY

gablota sklepowa-ekspozycyjna .

  • Gablota sklepowa/ekspozycyjna
  • Wewnętrzna
Gablota sklepowa-ekspozycyjna 06-WS12-XX

gablota sklepowa-ekspozycyjna .

  • Gablota sklepowa/ekspozycyjna
  • Wewnętrzna
Gablota sklepowa-ekspozycyjna 06-WS14-VQ

gablota sklepowa-ekspozycyjna .

  • Gablota sklepowa/ekspozycyjna
  • Wewnętrzna

Posiadamy ubezpieczenie spółki od odpowiedzialności cywilnej wielkości 1 000 000 zł. Oferujemy sprzedaż hurtową tudzież detaliczną w interesujących cenach. Posiadamy duże zdolności produkcyjne - odpowiednia kadra a także park maszynowy gwarantuje szybką realizację zamówień. Wykwalifikowani inżynierowie z działu technicznego zabiegają o wysoką jakość przygotowywanych gablot sklepowych, tudzież doświadczeni handlowcy są w stanie zawodowo doradzić Państwu w należytym wyborze. Każdego roku spisujemy powiększenie zleceń pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co świadczy, że nasze produkty stają się coraz bardziej powszechne. Chociaż naszymi głównymi nabywcami są szkoły, kościoły tudzież urzędy.

Nasze gabloty sklepowe posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające stosowanie się do polskich norm. Gablota sklepowa jest produktem objętym kilkuletnią gwarancją, która idealnie dopasowuje się do wytypowanego otoczenia. Na naszej stronie internetowej można zaznajomić się z ofertą w przybliżeniu 175 produktów, które są pokazane wraz ze zdjęciami oraz wyczerpującym opisem. Dowolna konfiguracja - wielkość, kolor, materiał, wykończenia - do wszystkiego się dostosujemy! Na życzenie Klienta dokonujemy montażu gablot sklepowych w określonym przez Państwa miejscu.

Występuje opcja naniesienia na gablotę sklepową logotypu firmy bądź umownego napisu. Gabloty sklepowe aluminiowe cechują się wysoką jakością, mocnym oraz dokładnym wykonaniem, opcją montażu w dowolnie wybranym miejscu, oraz odpornością na oddziaływanie nawet trudniejszych warunków atmosferycznych. Nasze gabloty aluminiowe charakteryzują się współczesnym designem, dzięki czemu rewelacyjnie komponują się w wielu wnętrzach. Gabloty sklepowe jednostronne są na ogół spotykanymi gablotami - zawieszanymi na ścianach. Gabloty stojące dwustronne pozwalają zamieszczać z obydwu stron wielorakie dokumenty, oferty, ogłoszenia itp. Tworzone przez nas gabloty w standardzie są koloru srebrnego, aczkolwiek jest sposobność zmiany koloru na obojętnie jaki z palety RAL. Nabywca może osobiście wyznaczyć kolor płyty magnetycznej. Klient ma możliwość samodzielnego doboru podłoża, jakie ma być wykorzystane w konkretnej gablocie.

Gabloty sklepowe na specjalne życzenie mogą mieć półki, których ilość a także wysokość zależy od kupującego. Gabloty ekspozycyjne znajdują swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach, są to między innymi lokale sklepowe, sale muzealne bądź pomieszczenia szkolne. Gabloty sklepowe znajdują największe zainteresowanie ze strony klientów, jacy chcą urządzić posiadane przez siebie lokale sklepowe w najlepszej jakości, charakteryzujące się współczesnym designem a także odpornym wykonaniem gabloty. Zwykła grubość naszych gablot mieści się w przedziale od 3 do 40 cm. Dostarczony uprzednio zakres wymiarów jest niezwykle elastyczny. Przeprowadzamy też niestandardowe zamówienia gablot "na wymiar" wedle potrzeb Klienta.

W gablotach sklepowych by móc lepiej wyróżnić zaprezentowane produkty montujemy oświetlenie. . Oświetlenie częściowe funkcjonuje w dwóch wariantach ledowym lub jarzeniowym. Trochę innym rozwiązaniem jest wykorzystanie punktowego oświetlenia. Dzięki temu zdołamy wyróżnić w naszej gablocie wybrane czy też najważniejsze elementy. Gabloty sklepowe aluminiowe uzyskujemy jedynie z wysokiej jakości profili aluminiowych zapewnianych przez sprawdzonego partnera a także producenta - Grupę Kęty S.A. Wykorzystanie profili aluminiowych tej firmy pozwala na bezinwazyjną wymianę elementów konstrukcyjnych w wypadku uszkodzenia mechanicznego uczynionego np. efektywną dewastacją.

W zależności od wytypowanych edycji gablot sklepowych umieszczamy szyby bezpieczne, hartowane, akrylowe względnie PLEX. Ponadto w gablotach tudzież witrynach umieszczamy zamek patentowy, na skutek tego ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. Gabloty sklepowe, jakie są zrealizowane z aluminiowych profili, są szczegółowo wyposażone w podkładki, gwarantujące zabezpieczenie umieszczonych w gablotach materiałów przed wilgocią. W produkcji naszych gablot sklepowych dbamy o każdy szczegół, realizujemy je z ogromną starannością iżby zdołały poprawnie spełniać swoje funkcje. Oferujemy ewentualność skorzystania z gratisowej pomocy naszych konsultantów, którzy pomogą wyłonić produkt spełniający wszelkie założenia - zarazem budżetowe jak i funkcjonalne.

CENTRUM GABLOT Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

tel. +48 530 505 303