Gabloty, Witryny, Tablice - Centrum Gabloty Gabloty szkolne

Gabloty szkolne

Firma dysponuje ubezpieczeniem w wysokości 1 000 000 zł od odpowiedzialności cywilnej. Wieloletnie doświadczenie a także duże zaangażowanie powodują, iż jesteśmy liderem na polskim rynku w fabrykacji gablot na zamówienie. Dysponujemy szeroką kadrą wyszkolonych pracowników, którzy są w stanie wyprodukować bardzo znaczną ilość gablot szkolnych w krótkim okresie. Świadczymy sprzedaż hurtową a także detaliczną w atrakcyjnych cenach. Wszystkie nasze gabloty szkolne wykonujemy z certyfikowanych elementów, spełniających wysokie normy bezpieczeństwa.

Gwarantujemy dobrą oraz trwałą konstrukcję każdych gablot szkolnych aluminiowych. Każdego roku notujemy przyrost zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co świadczy, że nasze produkty stają się coraz bardziej powszechne. Niemniej naszymi głównymi odbiorcami są szkoły, kościoły tudzież urzędy. Przy przeprowadzaniu większego zlecenia proponujemy interesujące rabaty. Przekonaj się sam! Przekazujemy szybką wycenę - nawet w 20 minut od wypełnienia formularza (w trakcie godzin pracy). Jeżeli zależy Tobie na szybkiej wycenie - zadzwoń. Nie jest nam straszne wykonać zamówienia idące w setki gablot a także witryn w paręnaście dni. Dzięki własnej flocie aut dostawczych, możemy osobiście przekazać nasze gabloty szkolne do konsumenta, a także adekwatnie zamontować je w dowolnym miejscu. 

Ogromne zamówienia na gabloty, witryny i tablice wykonujemy optymalnie w 14 dni. W przypadku potykaczy jest to najczęściej optymalnie 10 dni. Jako jedni z nielicznych liczących się producentów, jesteśmy w stanie zamontować gablotę szkolną w dowolnym miejscu na terenie całej Polski. Gabloty są w dowolnej konfiguracji tudzież w wielu wymiarach, niemniej jednak przygotowujemy gabloty szkolne także na wymiar. Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz gabloty spełniającej Twoje wymagania - oznacza to, że najprawdopodobniej wypatrujesz czegoś nietypowego. Zgłoś się do nas - produkujemy gabloty w dowolnych konfiguracjach!

Nasze gabloty szkolne odróżniają się nienagannym designem ze względu na wysoką jakość użytych materiałów i dbałość skonstruowania. Pasują do wszelkiej otaczającej je przestrzeni. Gabloty szkolne aluminiowe to zwykle preferowana wersja gablot, mający szersze przeznaczenie w porównaniu do gablot utworzonych z drewna. Nowoczesny design gablot szkolnych aluminiowych bez wątpliwości dopasuje się do dowolnych typów otoczenia. Oferujemy Państwu najwyższą jakość gablot drewnianych, albowiem nasza jednostka jako jedno z nielicznych w Polsce zajmuje się fabrykacją tego typu materiałów z litego drewna sosnowego. Gabloty szkolne drewniane stanowią znakomity wybór do wnętrz, w jakich przewiduje się osiągnąć wystrój stylowy, bardziej klasyczny niż nowoczesny.

Gabloty szkolne osiągalne są w opcji jednostronnej umożliwiającej zawieszenie na jakiejkolwiek płaskiej ścianie. Gabloty szkolne stojące dwustronne pozwalają zamieszczać z obydwu stron rozmaite dokumenty, dyplomy, gazetki szkolne itp. Podłoże jest utworzone z najwyższej jakości materiałów. Zalecamy 3 rodzaje: magnetyczne, korkowe bądź tkaninowe. Na życzenie Klienta zmieniamy kolor płyty magnetycznej. Uzyskujemy jakikolwiek rodzaj gablot szkolnych na jaki jest potrzeba w szkołach. Często rozległe zastosowanie w szkołach mają gabloty na puchary, gabloty na medale, gabloty na sztandary tudzież modele.

W naszym szerokim asortymencie gablot są gabloty szkolne o grubości od 3 do 40 cm. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Nabywców wykonujemy dodatkowo gabloty wedle wymiarów uznanych przez Klienta. Klient ma do wyboru parę wariantów oświetlenia, to jest punktowe, całościowe lub częściowe. Nasze oświetlenie jest ledowe albo jarzeniowe. Gabloty szkolne mogą otwierać się na sporo przeróżnych rodzajów. Kiedyś zazwyczaj preferowane były gabloty szkolne przesuwne (przesuwane szyby w lewo-prawo), jednakże od kilku lat ewidentną uznanie zdobyły gabloty z zamontowanymi drzwiami/skrzydłami (w rozlicznej ilości - w zależności od potrzeb). Jednym z kierunków otwierania gablot szkolnych jest otwieranie na boki. Używamy zwykłe uchylne skrzydła czy też szyby przesuwane. Jako jedni z nielicznych robimy gabloty szkolne w opcji częściowo otwartej. Znaczy to, że pewna część jest zwykle "schowana" za szybą, natomiast druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami czy szybą).

Zainstalowany przez nas system otwierania do góry wspomagany może być przez teleskopy, niemniej jednak użycie teleskopów nie jest potrzebne. Jeśli wybiorą Państwo gabloty szkolne otwierane do góry, za dodatkową opłatą można zamówić trwałe teleskopy ułatwiające otwieranie. Oferowane przez naszą spółkę gabloty ekspozycyjne są skonstruowane z trwałych a także odpornych profili aluminiowych Grupy KĘTY S.A.- polskiego fabrykanta oraz lidera na rynku, dostarczającego swoje wyroby do kilku tysięcy przedsiębiorstw w 45 krajach na całym świecie. W następstwie tejże współpracy jest możliwość natychmiastowej wymiany części konstrukcyjnych gabloty w wypadku uszkodzenia. Gabloty szkolne, które są przygotowane z aluminiowych profili, są specjalnie wyposażone w gumki, gwarantujące zabezpieczenie umieszczonych w gablotach materiałów przed wilgocią. Zawartość gablot szkolnych chroniona jest przez zamek patentowy. Do Państwa dyspozycji dostępna jest infolinia z kompetentną pomocą w wyborze stosownych produktów.

CENTRUM GABLOT Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

tel. +48 530 505 303