Gabloty Gabloty reklamowe

Gabloty reklamowe

Proponujemy niskie ceny wynikające z braku pośredników, bo jesteśmy bezpośrednim producentem gablot reklamowych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu robimy gabloty najwyższej jakości, wyróżniające się odpornością i solidnością. Z racji na prężny postęp naszej spółki staliśmy się liderem na polskim rynku przede wszystkim w produkcji gablot aluminiowych, drewnianych tudzież szklanych. Składając zamówienie w naszej spółce, mogą Państwo liczyć na biegłą obsługę na każdym etapie - zacząwszy od doświadczonych handlowców znających najczęstsze "problemy odbiorców" po bezpośrednie wsparcie oddziału technicznego. Posiadamy znaczące możliwości wytwórcze - odpowiednia kadra i park maszynowy zapewnia szybką realizację zamówień.

Podczas produkcji gablot reklamowych stosujemy pionierskie maszyny o najwyższym standardzie producentów europejskich. Chętnie realizujemy hurtowe zlecenia - nie straszne nam wyprodukowanie dużej ilości gablot reklamowych w krótkim czasie. Gabloty reklamowe aluminiowe to gwarancja doskonałej trwałości i jakości. Proponujemy ponad 180 wielorakiego rodzaju gablot, tablic, witryn tudzież potykaczy. W naszej ofercie znajdują się również gabloty reklamowe dwustronne - dostępne z pewnością w formie stojącej. Gabloty reklamowe jednostronne są z reguły spotykanymi gablotami - zawieszanymi na ścianach.

Gabloty reklamowe oraz witryny muzealne to jedna z najciekawszych kategorii gablot/witryn. Wiele wielorakich kształtów bez wątpienia wyróżnia gabloty reklamowe spośród pozostałych produktów. Gabloty reklamowe są wspaniałym wyborem do wnętrz, jak również można je instalować w wybranym położeniu na zewnątrz budynku. Gablota reklamowa wypełnia zwykłe informacyjne funkcje, a także marketingowe, ponieważ stanowi strefę do wstawienia przeróżnego typu reklam, plakatów, ulotek czy ogłoszeń. 

Oferujemy malowanie profili aluminiowych na umowny kolor z palety RAL bądź mogą Państwo dokonać zamówienia w typowym kolorze - srebrnym. Dodatkowo na Państwa życzenie możemy wbudować dodatkowe podświetlenie gabloty reklamowej, może być to oświetlenie LED względnie oświetlenie jarzeniowe. Gabloty reklamowe osiągalne są także w pożądanej opcji "częściowo otwarte", w której pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - z reguły schowana za drzwiczkami. Zwyczajnie profile anodowane są na kolor srebrny dodatkowo ich łączenia zrobione są przy pomocy półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego.

Gabloty reklamowe stojące są podtrzymywane przez wyjątkowo stabilne oraz trwałe słupki. Zaręczamy, że gabloty reklamowe uzyskiwane są ze zweryfikowanych, adekwatnie dopasowanych materiałów, jakie gwarantują solidność tudzież wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały stworzone. Nadzwyczajne zabezpieczenie w gablotach reklamowych stanowi montaż zamka patentowego w drzwiczkach gabloty. Gabloty reklamowe wiszące trzeba przymocować do ściany - tego typu gabloty pozwalają pokazywać informacje, ulotki, reklamę tylko po jednej - czołowej stronie. Typ mocowania gablot pozwala nam wyróżnić dwa typy produktów - wiszące i stojące.

Gabloty reklamowe aluminiowe są odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i znakomicie komponują się z otoczeniem. Gabloty są produktami charakteryzującymi się wysoką jakością, starannością wytworzenia troską o detale na wszelkim poziomie produkcji. Towary osiągane są z dużą starannością i dbałością o drobiazgi. Współdziałamy z wieloma muzeami, instytucjami państwowymi i publicznymi, uczelniami, szkołami tudzież firmami. Wiemy, jakie znaczenie dla naszych kupujących mają detale. 

Gablota ogłoszeniowa-informacyjna 05-PD7F-VQ

Drewniana gablota ogłoszeniowa-informacyjna wisząca.

  • Gablota ogłoszeniowa/informacyjna
  • Zewnętrzna,wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Przesuwna

CENTRUM GABLOT Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

tel. +48 530 505 303