Gabloty, Witryny, Tablice - Centrum Gabloty Gabloty szkolne Gabloty na medale

Gabloty na medale

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fabrykacji gablot na medale, toteż nasze produkty radują się niesłychanie rosłym zainteresowaniem. Zajmujemy się fabrykacją wysokiej jakości gablot w szczególności są to gabloty aluminiowe, informacyjne/ogłoszeniowe oraz szklane. Oprócz tego w naszym znacznym zakresie produkcyjnym znajdują się również gabloty drewniane ogłoszeniowe, potykacze reklamowe tudzież różnorakie tablice informacyjne. Zarządzamy najnowszymi maszynami oraz wyszkoloną załogą pracowniczą, dzięki temu Państwa zamówienia osiągamy w krótkim czasie dbając przy tym o wysoką jakość produktów. Posiadamy duży park maszynowy, jaki w istotnym stopniu poprawia a także przyspiesza naszą fabrykację. Aktualnie znajdujemy się w czołówce największych fabrykantów gablot w Polsce.

Świadczymy sprzedaż hurtową oraz detaliczną w interesujących cenach. Posiadamy duże możliwości wytwórcze - nawet duże zamówienia możemy doprowadzić do końca w ekspresowym tempie. Mamy do dyspozycji ubezpieczenie organizacji od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 000 000 zł. Jesteśmy największym wytwórcą gablot na medale na polskim rynku. Wykorzystywane podzespoły - szyby, zamki, zawiasy, podłoże magnetyczne - mają właściwe certyfikaty bezpieczeństwa. Największą grupą naszych odbiorców stanowią urzędy tudzież instytucje publiczne, dodatkowo kościoły, rezerwaty, PKP oraz dowolnego rodzaju placówki edukacyjne. Skonstruowane przez nas gabloty zapewniają wysoką jakość również trwałość. Kontrola produktu na dowolnym z poziomów fabrykacji, dbałość o drobiazgi a także precyzyjność naszych pracowników sprawia, że przekazany do Państwa produkt pozbawiony wad oraz niedociągnięć. Nasi biegli doradcy służą profesjonalną pomocą w odpowiednim wyborze. Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość i zadowolenie interesanta - w takim razie przed oddaniem naszych produktów do użytku, realizujemy szczegółowy proces weryfikacji tak aby nasze gabloty na medale były doskonałe pod każdym względem. 

Gablota na medale 11-GM2-QZ

Aluminiowa gablota na medale wisząca.

  • Gablota na medale
  • Wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Jednoskrzydłowa
Gablota na medale 28-GM1-XZ

Aluminiowa gablota na medale wisząca.

  • Gablota na medale
  • Wewnętrzna
  • Jednostronna
  • Dwuskrzydłowa

Gabloty aluminiowe na medale charakteryzują się odpornością, niesłychanie wysoką jakością, starannością wykonania z uwzględnieniem detali oraz niebłahym, a równolegle nowoczesnym designem. Niezmienność a także solidność sporządzenia to tylko niektóre cechy opisujące nasze gabloty. Prócz wysokiej jakości materiałów to właśnie dokładność jest wyznaczynikem naszej fabrykacji gablot. Dysponujemy ogromną kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie wyprodukować bardzo rosłą ilość gablot na medale w zwięzłym czasie. Ogromna hala produkcyjna i nowoczesna linia technologiczna są istotą efektywnej, szybkiej oraz dokładnej produkcji gablot na medale przy zachowaniu troski o niuanse.

Oferujemy naszym klientom transport gablot na medale przy wykorzystaniu firmy udzielającej usługi kurierskie albo bezpośrednio naszymi samochodami dostawczymi. Większe zamówienia świadczymy własnymi pojazdami dostawczymi, natomiast te mniejsze - zwykle kurierem. Podejmujemy zamówienia na gabloty w dowolnej konfiguracji - ustal wymiar, materiały, kolor, sposób wykończenia. Podejmujemy indywidualne zamówienia, dopasowujemy się do potrzeb Interesanta, wykonując gabloty "na wymiar". Nasze gabloty aluminiowe cechują się nowoczesnym designem, dzięki czemu wspaniale komponują się w wielu wnętrzach. Wysoka jakość użytych materiałów, potwierdzona wieloma certyfikatami potwierdza wysoką trwałość na oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Gabloty drewniane na medale stanowią perfekcyjny wybór do wnętrz, w jakich przewiduje się otrzymać wystrój elegancki, raczej klasyczny aniżeli nowoczesny. Gabloty dostępne są w opcji jednostronnej umożliwiającej zawieszenie na jakiejkolwiek płaskiej ścianie. Gabloty na medale stojące dwustronne pozwalają zamieszczać z obydwu stron przeróżne dokumenty, oferty, ogłoszenia itp. Gabloty tworzone w naszej firmie z reguły wykonywane są w kolorze srebrnym, lecz można wybrać i zastosować inny kolor z palety kolorów RAL. W gablotach standardowo umieszczane są płyty magnetyczne, które są malowane na dowolny kolor, wedle preferencji Klienta. Gabloty na medale, które są przygotowane z aluminiowych profili, są szczegółowo wyposażone w uszczelki, gwarantujące zabezpieczenie umiejscowionych w gablotach materiałów przed wilgotnością. Wykorzystanie solidnych, sprawdzonych profili zapewnia adekwatną sztywność gabloty, co jest nader istotne w przypadku gablot montowanych na zewnętrz. 

CENTRUM GABLOT Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

tel. +48 530 505 303